پاسخ چند سوال

بحث درباره World of Warcraft ، این بخش برای سوالان و پشتیبانی نیست .
Mimiron
پست: 187
تاریخ عضویت: یک شنبه نوامبر 19, 2017 6:24 pm

پاسخ چند سوال

پستتوسط Mimiron » شنبه ژولای 28, 2018 10:03 pm

تصویردوستان زیادی در پیام میدن و میپرسن که با وجود قرار دادن Mount ها در فروشگاه آیا همچنان میشه این هارو از Boss ها Drop کرد ؟
Instance Icecrown 25 کی باز میشه ؟
چرا سرور رو طول میدین ؟
چرا فروشگاه آیتم میزارین ؟
چرا فروش گلد ممنوع شده ؟
چرا نمیزارین Acount خودم رو بفروشم ؟
چرا سرور رو طول میدین ؟
چرا وقتی Hack زدم به من اخطار ندادین و Ban کردین ؟

خوب ببینید چند تا موضوع اینجایس :

اول این که هر سروری سیاست های کاری خودش رو داره ، ممکنه یه سرور وقتی چیزی رو داخل فروشگاه میزاره از Drop شدن اون جلوگیری کنه ، اما این دلیل نمیشه تمام سرور ها همین کار رو انجام بدن ! اکثر شما شنیدید که افرادی 1 بار برای Drop کردن Mount یا هر چیزی اقدام میکنند و بعد از Drop نشدن شروع به تخریب میکنند که Chance کم شده یا 0 شده به دلیل این که این Mount تو فروشگاه قرار داره !!! این دسته انتظار دارن Item که برای مثال 3% احتمال Drop داره بار اول Drop بشه و در غیر این صورت سرور رو مقصر میدونند ! این موضوع اصلاً درست نیست و Mount های درون فروشگاه صرفاً برای افرادی قرار داده میشه که وقت کافی برای بازی ندارند به عنوان مثال متاهل هستند یا سرکار میروند این دسته از افراد میتوانند از فروشگاه این Mount ها رو تهیه کنند .


Instance Icecrown 25 Normal سوالی که روزی 50 بار پرسیده میشه ، بسیاری از شما اصرار بر این دارید که پشت سر هم Instance ها باز بشه اما تجربه 7 ساله کاسپین و تمام بازیکنان قدیمی گویای این است که جزابیت بازی زمانی است که شما برای گرفتن Item های بالا تر تلاش میکنیدو هنگامی که بی نیاز از Item بشید نهایتا 2 یا 3 Raid خواهید رفت سپس تقاضا برای Realm جدید شروع میشود ، گرچه ما قصد طول دادن بیش از حد Realm نیستیم و این تصور به این دلیل به وجود آمده که Realm های ثابق به درخواست شما Instance ها یکی پس از دیگری باز میشد .


فروش Gold و Hero در سرور ممنوع بوده و تمام شما در ابتدای ساخت Acount با شرایط و قوانین سرور موافقت کردین . حالا دلیل این ممنوعیت این که اولا بسیاری از افرادی که شروع به فروش گلد میکنند بعد از مدتی که جلب اعتماد کردند و گلد هایی که داشتند تموم شد شروع به دزدی میکنند و تمام player ها از سرور طلب پیگیری میکنند که این امری غیر ممکن است و از قبل به همه اطلاع داده شده ، از طرف دیگر سرور به خودی خود کلی هزینه دارد از جمله حقوق کاکنان ، هزینه نت ، خسارت های احتمالی شامل سوختن قطعات سخت افزاری سرور و... این هزینه ها با فروشگاه سرور تامین میشود و به جز این سرور که این حجم از وقت و هزینه رو مشغول کرده نباید سودی برای صاحبان آن داشته باشه ؟


در مورد Hack - Cheat و یا هرگونه ابزار مخرب هم قبلا اعلام شده و هم اینجا تاکید میکنم تیم مدریت و پشتیبانی هردو مصمم است که شدید ترین برخورد با این گونه افراد صورت گیرد ، هرگونه استفاده از Bug و ریپورت ندادن آن هرگونه استفاده از Hack حتی Run کردن آن و یا استفاده از برنامه های موجود برای تخریب محیط باز جرم بوده و در صورت مشاهده Acount فرد خاطی به صورت دائمی Ban میشود ، هیچ توجیهی برای استفاده از این گونه ابزار ها مورد قبول نیست و شما در صورت Bug شدن یا به گفت و گوی سایت مراجعه کنید یا Ticket بگزارید .

بازگشت به “مباحث عمومی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان