نداشتن انگیزه ی کافی برای سرور داری در مدت زمان طولانی

نظرات و پیشنهادات خود را در مورد سرور و سایت مطرح کنید.
God

نداشتن انگیزه ی کافی برای سرور داری در مدت زمان طولانی

پستتوسط God » پنج‌شنبه اکتبر 26, 2017 12:45 am

شاید خیلی از شما پلیر ها با بنده هم عقیده باشید و به این اصل دست پیدا کرده باشید که تیم مدیریتی کاسپین فقط شعار بوده و ما هیچ گاه بیشتر از 1ماه بعد از بازگشایی اینس icc 25hc شاهد پا بر جا بودن این سرور نبودیم بنا بر این: موضوع قابل بحث اینجاست که جناب دادرس که شعار رضایت پلیر رو میدن و دوستان میدونن که instance icc 25 ابتدای گیم پلی patch 3.3.5 است با این حساب شخص جناب دادرس هیچگاه نتوانستند سرور را به شکلی برنامه ریزی کنند که ما لذت اینس اخر را تجربه کنیم .حال کم کاری های صورت گرفته را نقد میکنیم.patch 3.3.5 در حال انقراض کلی از سیستم گیم سرور های ایران قرار گرفته و تنها دلیل بازی کردن پلیرها در سرور های کاسپین همین بود (داشتن سرور 3.3.5 تقریبا پا برجا) با این حال جناب دادرس patch cata رو عنوان کردند که نه تنها شکست خورد بلکه امار زیادی از پلیر های patch 3.3.5 رو بعد از شکستش پراکنده کرد. با این حساب در اواخر ریلم قبل (باز هم ابتدای icc 25hc که هنوز پلیر ها گرم نشده بودن اور شد.) این ریلم هم به بهانه ی ریلم immortal اور شد.تا اینجا متوجه شدیم سرور گیم کاسپین یک سرور چرخشی هست و تا رمانی که ریلم برای اونها سود دهی داشته باشه نگه میدارن. توصیه ی بنده به st team اینه سرور donat راه بندارن هم درامد خوبی گیرشون میاد هم وقت پلیر هارو تلف نمکینند.

#HAlf serverhaye caspian

ممنون که مطالعه کردید.

نمایه کاربر
-ST-
Site Admin

Re: نداشتن انگیزه ی کافی برای سرور داری در مدت زمان طولانی

پستتوسط -ST- » پنج‌شنبه اکتبر 26, 2017 1:08 am

ممنون که ما را نقد کردید !
نظر شما محترم هست و میدونم خیلی ها شاید با نظر شما موافق باشند .
اما چند نکته قابل ذکر هست ... اول اینکه آیا ریلم Challenge آفلاین شده یا ما شخصی را از ریلم Challenge بیرون کردیم ؟
همانطور که در پست جدا توضیح دادم روند کاهش بازیکن از قبل اخبار ریلم جدید شروع شد .
البته این هم پنهان نمیکنم که اعلام ریلم جدید سقوط آنلاین را دو چندان کرد ...
در رابطه با نحوه بازگشایی اینستنس ها جلسات متعددی با نمایندگان گیلدها برگزار شد نظر همه دوستان و نمایندگان شما همین بود و ما به نظر شما احترام گذاشتیم .

این روند باید در بین بازیکنان از بین برود که تا یک ریلم جدید کاسپین معرفی میکند سریع بازیکنان سرور را تمام شده میدانند ...
در مورد سود دهی ریلم بگویم ... هر مبلغی که در کاسپین دریافت شد هزینه در خود سرور شد که کیفیت آن را مشاهده میکنید و این هم بدانید کاسپین تا هفته پیش هم درآمد نسبتا خوبی داشت .

ما در حال تغییر یک سری سیستمها هستیم شاید نتوانیم تفکر بازیکنان را تغییر دهیم اما شرایط را میتوانیم عوض کنیم
در ابتدا فروم را راه اندازی کردیم ...
که بتوانیم نظرات و پیشنهاداتون رو بشنویم و از آن استفاده کنیم .
امیدوارم قضاوت اشتباهی دیگر در مورد ما نکنید
با تشکر .

God

پستتوسط God » پنج‌شنبه اکتبر 26, 2017 2:05 am

ممنون بابت پاسخگویی ولی جناب دادرس شما به مهم ترین نکته دقت نکردید.برای مثال همانطور که مطلع هستید در تمامی سرور های مطرح دنیا تنها معدود گیلدهایی قادر به زدن instance های hard لول هستند.وشما بدون توجه به این موضوع instance icc25hc را در این ریلم طوری قرار دادید که فقط 2گیلد توانایی رقابت با یکدیگر داشتند وهمین باعث شد چند مورد از گیلد های پرجمعیت و کم توان تر سرور را ترک و به سرور های فصلی روی بیاورند. در نظر گرفتن سطح پلیر های سرور کمک شایانی به جلوگیری از افت عمده ی پلیر ها در ای مقاطع زمانی میکند.
با توجه به سطح پلیر های حال حاضر که توانایی تجربه ی hard instance ندارند .ریلم کنونی تا 10 سال دیگر هم online باشد وقتی شخصی در ان فعالیت نمیکند با offline شدن تفاوتی ندارد.

در ریلم جدید از نظرات پلیرها (برخلاف سرورهای قبل) بهره بگیرید به امید خدا پلیر های ایرانی caspian متفاوتی را تجربه کنند.

موفق باشید.

نمایه کاربر
-ST-
Site Admin

پستتوسط -ST- » پنج‌شنبه اکتبر 26, 2017 2:38 am

وظیفه ما پاسخگویی است .
در جلسه ای که بین گیلدمسترها برگزار شد تمامی گیلدمسترها تاکید کردند که باف نباشه با آنکه خود من مخالف این موضوع بودم در حقیقت در جلسه تنها کسی که مخالف بدون باف بود خودم بودم .
در هر صورت باز شدن یکباره ICC 25 Heroic کار اشتباهی بود .
انشالا با یاری خداوند بتوانیم ریلم پرهیجان تر و زیباتری را داشته باشیم .

موفق و پیروز باشید .

Berteni

پستتوسط Berteni » پنج‌شنبه اکتبر 26, 2017 6:01 am

با سلام
حالا میرسیم به سوال اصلی و مهم در رابطه با سرور
از چه فصلی قراره پلیرها دوباره شروع به بازی کنن؟

نمایه کاربر
-ST-
Site Admin

پستتوسط -ST- » پنج‌شنبه اکتبر 26, 2017 6:05 am

با سلام
حالا میرسیم به سوال اصلی و مهم در رابطه با سرور
از چه فصلی قراره پلیرها دوباره شروع به بازی کنن؟
متوجه منظورت نشدم دوست خوبم اگر منظورتان این هست که چه موقع سرور شلوغ خواهد شد : معمولا آنلاین با توجه به روند سرور رو به افزایش میره اما شیب افزایش بازیکن در زمان بازگشایی ICC و اوایل ICC 25 نفره بیشتر از همیشه میشه .

البته همانطور که گفتم معمولا و همه این موضوعات بستگی به خود بازیکنان داره .

Berteni

پستتوسط Berteni » پنج‌شنبه اکتبر 26, 2017 6:08 am

منظورم اینه که دوباره از اینس ناکس سرور راه اندازی میشه یا این سرور برنامه های دیگه ای دارین؟

نمایه کاربر
-ST-
Site Admin

پستتوسط -ST- » پنج‌شنبه اکتبر 26, 2017 6:22 am

بله باید ابتدا از Naxx شروع بشه و به ترتیب اینستنس ها در دسترس قرار بگیره در غیر اینصورت لذت First realm ها از بین خواهد رفت .
سعی داریم اونتهای گوناگونی در بازی برگزار کنیم .
همچنین چند تا کار Custom نیز اضافه شده و در حال اضافه کردن آن هستیم .
یکی از این Custom ها هم انشالا Instance Spectator هست که هر چند کامل کردیم ولی هیچگاه در داخل سرور از آن استفاده نشد .

یکی از علتهای راه افتادن دوباره تالار کاسپین گرفتن ایده های خوب از بازیکنان است .

God

پستتوسط God » یک‌شنبه اکتبر 29, 2017 1:52 am

جهت تاپیک ایجاد شده و نقد کورکورانه ی جناب دادرس عذر خواهی میکنم .بنده متوجه ی بندی اساسی در این زمینه شدم که مشکل اصلی عدم ثبات ماندگاری و نو پذیری پلیرهاست.بنده در نقد خودم تجدید نظر میکنم و تاپیک ایجاد شده از طرف خود را قضاوتی کورکورانه اعلام میکنم.

جناب دادرس بنده به شخصه عذر خواهی میکنم.

بنده لعاب زیادی به نقد داده و به موضوع یک طرفه پرداختم.

نمایه کاربر
-ST-
Site Admin

پستتوسط -ST- » یک‌شنبه اکتبر 29, 2017 2:16 am

جهت تاپیک ایجاد شده و نقد کورکورانه ی جناب دادرس عذر خواهی میکنم .بنده متوجه ی بندی اساسی در این زمینه شدم که مشکل اصلی عدم ثبات ماندگاری و نو پذیری پلیرهاست.بنده در نقد خودم تجدید نظر میکنم و تاپیک ایجاد شده از طرف خود را قضاوتی کورکورانه اعلام میکنم.

جناب دادرس بنده به شخصه عذر خواهی میکنم.

بنده لعاب زیادی به نقد داده و به موضوع یک طرفه پرداختم.
نقد همه گونه اش خوب است ما ممنون هستیم که شما این مطلب را قرار دادید که شاید دیدگاه جمع زیادی از بازیکنان همین مطلبی بوده که شما فرموده بودید .
انشالا در ریلم Immortal تمام تلاش خود را بکنیم تا بتوانیم همه جور کاستی که در ریلم Challenge احساس شد دوباره تکرار نشود .

فروم یک مکان مناسب هست برای تغییر تفکر بازیکنان بعد از 6 سال من به این نتیجه رسیدم که هیچ راهی وجود نخواهد داشت تا سروری ماندگار شود مگر ما تفکر بازیکنان را از یک ریلم تغییر دهیم .

به امید موفقیت بیشتر

بازگشت به “پیشنهادات و تغییرات”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان