پچ90

ارتباط با تیم مدیریت و مسئولان داخل بازی.
doomdream

پچ90

پستتوسط doomdream » دو شنبه آپریل 02, 2018 6:34 am

سلام و عرض ادب و خسته نباشید
میخاستم بپرسم که سرور کاسپین کی پچ 90 ران میکنه من تقریبا اوایل ماه اسفند سال 96 با ادمینتون تو تلگرام صحبتی داشتم و گفتن که 20روز طول میکشه بعد گفتن که دم عید با شکست مواجه میشه و احتمال زیاد بعد 13 ران میشه ولی ظاهرا خبری از ران شدنش نیست
من یکی از پلیر های پچ 90 سرور wowzon بودم وقتی رفت legion چند ماهی بازی رو ترک کردم دیدم واقعا نمیشه و یه کمبود حس میشه به 110 رفتم ولی اونطوری که تو پاندا لذت داد نبود واقعا برا همین ول کردم
اومدم کاسپین 80 که دیدم به کل با تصور من فرق میکنه از لحاظ ساختار سرور و کلا 90با80 تفاوت زیادی داره
که ادمینتون گفت 90 ران میکنین
میخاستم عرض کنم که من به دنبال سرور فعال 90 تو سایتا زیاد میچرخم و میبینم کامنتارو که خیلیا به دنبال 90 هستن از جمله دوستان و همبازی های من در پچ 90 wowzon که پلیر های با سابقه و حرفه ای بودن و از جمله گلید مسترهایی که کلا بعد 90بازی نکردن
چنانچه شما زمان تقریبی به من بدین من به دوستانم اطلاع میدم و مطمئنم با استقبال بی سابقه ای مواجه میشین
اینم بگم که در پچ 90 wowzon 99 هزار تا کاراکتر بوده تو سرور و تو ts هم با پلیر های 110 صحبت میکردم میگفتن مثل 90 حال نمیده بهشون اطلاع رسانی کردم که احتمالا اینجا 90ران شه که اونام استقبال کردن
سرتونو درد نیارم میشه زمان تقریبی بهم بگین یا کلا تو برنامتون نیست 90 ران کنین بگین تا برم و به 110 ادامه بدم هرچند لذت آنچنانی نداره
ممنون میشم جوابمو زود بدین موفق و پیروز باشین

نمایه کاربر
-ST-
Site Admin

Re: پچ90

پستتوسط -ST- » شنبه آپریل 07, 2018 4:04 am

سلام دوست خوبم
با تشکر از اینکه کاسپین رو به عنوان سرور انتخاب کردید .
مدتی هست که بر روی پتچ 90 در حال فعالیت هستیم و ایرادهایی که در آن وجود دارد را در حال رفع هستیم .
همانگونه که مطلع هستید ما سورس سرور را خودمان آماده میکنیم و از سرورهای دیگر سورسی خریداری نمیشه و همین موضوع باعث میشه که این موضوع کمی زمان بر شود .
فعلا در مرحله تست میباشد .
چنانچه علاقه مند هستید که در قسمت دیباگ گیری و پیدا کردن باگ مارا همراهی کنید به تلگرام مدیریت تماس حاصل بفرمایید .

با تشکر .

بازگشت به “سوال از تیم پشتیبانی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان