آماده ای وارد دنیای وارکرافت بشی ؟ ما میگیم از کجا شروع کنی :)

Mimiron

آماده ای وارد دنیای وارکرافت بشی ؟ ما میگیم از کجا شروع کنی :)

پستتوسط Mimiron » پنج شنبه ژولای 12, 2018 1:02 pm

قبل از همه چی بدون تو هرجایی که به مشکل خوردی و جواب سوالت رو تو فروم پیدا نکردی تیم پشتیبانی آماده کمک کردنه کافیه به سایت Caspiangc.ir بری گوشه سمت چپ پایین چت آنلاین تصویر رو بازکن و مشکلت رو با اپراتور درمیون بزار 8-)

برای اینکه بتوانید بازی را شروع کنید ابتدا باید آن را دانلود یا خریداری کنید روی لینک زیر کلیک کرده تا به صفحه دانلود بروید ( البته دوستانی که به خاطر حجم بازی نمیتوانند آن را دانلود کنند میتوانند بازی را سفارش دهند تا به صورت پستی به دستشون برسه )
http://info.caspiangc.ir

بعد از اینکه بازی را دانلود کردید یا دی وی دی های بازی را بر روی کامپیوتر خود کپی کردید باید در سایت کاسپین ثبت نام کنید و همچنین تنظیمات ابتدایی بازی را انجام دهید .
شما میتوانید با مراجعه به آدرس ذیل آموزش کامل در این رابطه را مطالعه فرمایید . دوستان توجه کنید که Username شما Email نیست و اسم Acount شماس
viewtopic.php?f=10&t=67

در تاپیک یا پست ذیل میتوانید در رابطه با کلاسها یا ریس های موجود در بازی اطلاعاتی کسب کنید و کاراکتر خود را بسازید کاراکتری که ساخته میشود شخصیت مجازی شما در این بازی خواهد بود

viewtopic.php?f=6&t=73

اولین قدم بعد از ورود به بازی چیست ؟ در پست ذیل آموزش ببینید :

viewtopic.php?f=10&t=1693

چگونه سطح ( Level ) خود را افزایش دهم :

viewtopic.php?f=10&t=1693

ماموریت چیست ؟ و چگونه باید انجام دهم :

viewtopic.php?f=10&t=68

چه سلاح هایی میتوانم استفاده کنم و چه زرهی برای من مناسب است ؟

viewtopic.php?f=6&t=75

توانایی های کلاسی که من انتخاب کردم چیست ؟

viewtopic.php?f=10&t=1800

مانت چیست ؟ چگونه میتوانم یک مانت در بازی تهیه کنم و چه موقع میتوانم از آن استفاده کنم :

viewtopic.php?f=6&t=74&p=95#p95

چگونه زره قهرنان رو تعمیر کنیم ( Repair ) :

viewtopic.php?f=6&t=1205

PVP چیست ؟ PVE چیست ؟

viewtopic.php?f=10&t=1036

شناخت قهرمان (Character) :

viewtopic.php?f=10&t=1795

انتخاب شغل ( Work ) :

viewtopic.php?f=10&t=1783

چند آموزش اصلی :

viewtopic.php?f=10&t=1790

درباره Raid ها بیشتر بدونید :

viewtopic.php?f=10&t=1816

میخوای دوستانت رو به لیست دوستان اضافه کنی ؟ یا شاید یکی ها برات مزاحمت ایجاد کرده میخوای مسدودش کنی :

viewtopic.php?f=10&t=1816

اگه میخوای بدونی سرور چندتا Online داره یا یکی از بازیکنان رو پیدا کنی به لینک زیر مراجعه کن :

viewtopic.php?f=10&t=1818

ثبت لحظات بیاد ماندنی ( Achievement ) :

viewtopic.php?f=10&t=1756

در صورتی که در بازی هر سوال یا مشکلی دارید نگران هیچ چیزی نباشید سیستم پاسخگویی تیکت کاسپین از ساعت 10:00 صبح با 1 بامداد آماده پاسخگویی به شما در داخل بازی نیز هست
برای آموزش و نحوه قرار دادن تیکت به پست زیر مراجعه کنید :

viewtopic.php?f=10&t=1786

با آرزوی بهترین لحظات و حضور شما در کنار خانواده چند هزارنفری کاسپین . -Caspian Game Center-

.:Caspian Support Team:.

بازگشت به “آموزشهای اصلی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان