Paladin Retribution

Shayan
محل اقامت: Tehran

Paladin Retribution

پستتوسط Shayan » پنج شنبه ژولای 12, 2018 11:10 pm

سلام دوستان در خدمتتون هستم.
تصویر
1-Strength
2-Haste Rating
3-Critical Strike
4-...
5-Hit Cap:260
6-:Expertise Cap:24

1-Damageهای پالادین Retributionبر اساس Holy Damageمی باشد.
2-یکی از اشتباهاتی که همه دوستان می کنند شروع کردن Fight با Shield+one hand هستش که این کار اشتباه کامله.به چه دلیل؟؟؟ببینید لولSeal Of Vengeanceبراساس Weapon Damageطراحی شده به صورتی که هرچه Weapon Damageشما بیشتر باشد Seal Of Vengeanceشما نیز بیشتر Damage می دهد.وقتی شما Fight رو با Shield+onehand شروع می کنید درسته Seal Of vengeance شما زودتر 5ُStackمیشه اما تا آخر Fight براساس Weapon Damage که با اون 5Stack کردید Damage میده یعنی حتی از نصف کمتر Weapon اصلی شما.پس این اشتباه رو نکنید و Shield+onehandرو دور بندازید.
3-Rotation و روش سوکت زدن شما در آیتم لول های مختلف نیز فرق می کنه که من 2روش بعد و قبل 2Set شدنT10رو براتون منویسم.
تلنت خود را از عکس زیر بگیرید.
تصویر
نکته:به جای گرفتن 2point از[Pursuit of Justice] تو تلنتHolyو 1Pointاز[Improved Lay on Hands]نیز میگیریم.این به صورت دلخواه هستش.
Major Glyphs:
[Glyph of Exorcism] Or [Glyph of Consecration]
[Glyph of Judgement]
[Glyph of Seal of Vengeance]
Minor Glyphs:
[Glyph of Sense Undead]
طریقه سوکت زدن:این روش سوکت زدن تا قبل از 2Set شدن T10 هستش به این صورت که سوکت های قرمز را:20Strength+ و سوکت زرد را نیز:10Strength +10Critical Strike و
10All Stats+
و متاسوکت را نیز:21Agility+3% inscreased Critital Damage+
و طریقه سوکت زدن:این روش سوکت زدن تا بعد از 2Setشدن T10 هستش به این صورت که سوکت های قرمز را:20Strength+ و سوکت زرد را نیز:10Strength +10Haste Rating+ و 10All Stats+
و متاسوکت را نیز:21Agility+3% inscreased Critital Damage+

و اما بحث جذاب Rotation:
همانگونه که گفتم پالادین Retributionدو مدل Rotation داره نسبت به آیتم لول
در اینجا من Rotationتا قبل از 2Setشدن T10 رو توضیح میدم.
نکته:قبل از شروع Fight لول Seal Of Vengeanceرا فعال کنید.
خوب همونطور که گفتم حتما Fight رو با Two Handشروع می کنید.در ابتدا با لول[Crusader Strike]شروع می کنیم و بعد لول[Divine Storm]و بعد از 5Stack شدن Seal Of Vengeance
اکنون شما لول[Avenging Wrath]را نیز فعال می کنید و لول [Judgement]را میزنید و بعد از این لول ها[Consecration] رو استفاده می کنید.
توجه:این Rotationفقط برای Startهستش و بعد از زدن این لول ها اولویت لول تغییر میکنه
بعد از زدن Rotationبالا اولویت لول ها به این صورت هست.ابتدا [Judgement]و بعد [Divine Storm]و بعد [Crusader Strike]و بعد [Consecration].
نکته:در صورتی که هیچ کدام از لول های بالا آماده نبودند از لول[Exorcism] یا لول [Consecration] می تونیم یکی رو در حد تشخیص استفاده می کنیم فقط در صورتی که تلنت[The Art of War] فعال باشد که این تلنت میگه لول بعدی شما No Cast میشه از لول [Exorcism] استفاده می کنیم.
نکته:بعد از گذشتن Hpتارگت از مرز 20% لول[Hammer of Wrath]برای شما فعال میشه که میتونید بزنید.و اولویت این لول نیز بعد از لول [Crusader Strike] می باشد.
و اما Rotation تا بعد از 2Setشدن T10 رو توضیح میدم.
خوب همونطور که گفتم حتما Fight رو با Two Handشروع می کنید.در ابتدا با لول[Divine Storm]شروع می کنیم و بعد لول[Crusader Strike]و بعد از 5Stack شدن Seal Of Vengeance
اکنون شما لول[Avenging Wrath]را نیز فعال می کنید و لول [Judgement]را میزنید و بعد از این لول ها[Consecration] رو استفاده می کنید.
توجه:این Rotationفقط برای Startهستش و بعد از زدن این لول ها اولویت لول تغییر میکنه.
توجه:برای استارت Fightنیز اگر لول [Divine Storm] شما آماده باشد آنرا نیز بزنید.
بعد از زدن Rotationبالا اولویت لول ها به این صورت هست.ابتدا[Divine Storm] و بعد[Judgement]و بعد [Crusader Strike]و بعد [Consecration].
نکته:دلیل اینکه اول لول[Divine Storm] رو می زنیم اینه که طبق 2SEtآیتم T10که میگه شما روی هر Melee Attackکه میدید 40%شانس آماده شدن دوباره لول[Divine Storm] را به شما میدهد.
نکته:رنگ لول [Judgement] بستگی به شرایط Raidشما داره که کدام یک را استفاده کنید و در Damage شما تاثیری نداره.

امیدوارم مورد استفاده شما دوستان قرار بگیره
-ShayanRiZe-

بازگشت به “Paladin”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان