آموزش Work Cooking

helper

آموزش Work Cooking

پستتوسط helper » شنبه اکتبر 13, 2018 9:19 pm

با سلام در این جا میخوام بالا بردن( (upکردن work cooking یا همون شغل اشپزی رو اموزش بدم در ابتدا توضیح در مورد اسم شغل
Cooking:همان طور که از اسم شغل معلومه شما میتوانید با آشپزی غذا درست کنید و برای پُر شدن میزان Health خود استفاده کنید.
اما نحوه گرفتن شغل : شما میتونید در جاهای مختلف و از npc های مختلف این شغل رو بگیرید اما راحت ترین جاها برای hord : orgrimmar

تصویر
و برای aliance :stormwind می باشد

تصویر
بعد از گرفتن شغل شما میبایست شغل رو به نهایت عمل کرده خودش برسونید یعنی تا skill450 وقتی شما شغل رو دریافت میکنید خوب مشخصه skill 1 می باشد
اما برای بالا بردن work می تونید برای شروع از بیرون این دو منطقه برای skill 1 تا 50-75 استفاده کنید .
چند نکته :
1- داخل spellbook هیروتون یه اتیش هست که اگه mat رو جمع کردید باید با اتیش غذا ها رو درست کنید تا work شما skill بالا بره
2-برای اینکه mat یا وسایل مورد نیاز شغلتون رو هم پیدا کنید میتونید از سایت www.wowhead.com استفاده کنید
3- نکته بعد که بیشتر پلیر ها مشکل دارن پیدا نکردن recipe ها هست چون بعد از 2منطقه بالا که گفتم شما یکم جاهی recipe ها مشکل میشه البته من این رو واستون راحت میکنم اونم اینکه recipe هایی که لازم دارید قسمت پایین میزارم شما در سایتی که بالا معرفی کردم جستو جو کنید که کار سختی نیست
[Cooking: Hot Wolf Ribs]
[Cooking: Sagefish Delight]
[Cooking: Tender Wolf Steak]
بعد از اینکه تونیستید recipe بالا رو انجام بدید برید به منطقه قاره outland و منطقه Hellfire Peninsula که هم hord و هم aliance میتونید recipe رو از همون جا خریداری کنید .
تصویر
نکته : اگر در skill 300 نتونیستید در اون منطقه شغلتون رو بالا تر ببرید دقت کنید در همین قاره باید جستو جو recipe های بعدش باشید معمولا در منطقه Zangarmarsh و غیره هست
بعد از skill 320 به بالا دیگه باید بیرید به قاره Northrend و در مرحله اول Borean tundra و پس از خریداری recipe شغل خودتون به منطقه اخر که Dalaran هست برید که از skill 350 به بعد رو میتونید اونجا up کنید

بازگشت به “آموزشهای اصلی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان