تاکتیک باس های icc

helper
پست: 2
تاریخ عضویت: شنبه اکتبر 13, 2018 5:54 pm

تاکتیک باس های icc

پستتوسط helper » شنبه اکتبر 13, 2018 6:19 pm

سلام خدمت شما
در اینجا تاکتیک زدن تمام باس های icc رو به صورت خیلی ساده و مختصرمیگم امیدوارم راضی باشید.
1-Lord Morrowgar
اسپل های باس(اسپل یعنی توانایی ، بازم ساده تر بگم کار هایی که یه باس در زمان های مختلف از خودش نشون میده و انجام میده )
Flame: آتشی آبی رنگ روی زمین ریخته میشه که اگر کــسی تویه این اسپل وایسه هر ثانیه 3500 دمیج میخوره و یه چیز دیگه این که این لول Spectral Dagger از خود باس شروع میشه و بطرف افراد رید میاد.
Bone: یک استخوان (سیخ) از زمین در میاد و بصورت رندوم روی افراد raid میوفته... مقدار دمیجی که این اسپل میزنه بستگی به Hp فردی داره که bone بهش خورده (3% کل HP)و این که خود سیخ 60K Hp داره.
Bonestorm: باس مثل Bladestorm warrior دور خودش میچرخه و به ترتیب به افرادی که بهش نزدیکنرن بیشترین دمیج و به افراد دورتر دمیج کمتری میزنه
توضیح : شماچهار تا دایره رو به مرکزیت خود باس در نظر بگیرین دایره اول یعنی نزدیکترین افراد به باس هر ثانیه 3K دمیج میخورن. دایره بعدی 2K. دایره بعدی 1K. دایره آخر هم 750. بطور کلی هرچی از باس دورتر باشین دمیج کمتری میخورین.
Enrage: باس بعد 9 دقیقه اتک اسپید زیادی پیدا میکنه و همه رو میکشه.
(این کلمه زیاد به کار میره )

تاکتیک زدن باس :

1 تانک - 2 الی 3 هیلر - 6 الی7 اتکر

تانک استارت میکنه افرادraid برای مدت حدودا 7-10 ثانیه اتک نمیدن به باس برای اینکه Threat(تهدید Aggro شدن) تانک روی باس بره بالا.

اتکرها شروع میکنن دمیج زدن به باس تا وقتی که Bone میوفته روی یکی از اعضای raid وقتی سیخ افتاد همه اتکرها سریع سیخ رو میزنن تا نابود بشه.
در این حین Flame توسط باس زده میشه که سعی کنین توی اتش وای نستید
بعد از مدتی باس شروع میکنه به Bonestorm ( چرخیدن ) که در این موقع رینج ها دور از باس جمع میشن کنار هم. Melee اتکر ها (هیرو هایی که نزدیک اتک میدن )هم میتونن باس رو در همون حین بزنن فقط باید مواظب باشن که توی اتش نرن چون کار healer سخت میشه و این پروسه چند با تکرار میشه و بستگی به مقدار damage بازیکن ها تکرار میشه
خوب این از باس اول icc که خیلی ساده و راحت هست . :D

بازگشت به “آموزشهای تکنیکی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان