مجموعه قوانینِ انجمن سرور کاسپین

در این قسمت آخرین اخبار درباره سرور و فروم قرار خواهد گرفت .
Lixe
پست: 1
تاریخ عضویت: چهارشنبه اکتبر 25, 2017 5:45 pm

مجموعه قوانینِ انجمن سرور کاسپین

پستتوسط Lixe » پنج‌شنبه اکتبر 26, 2017 11:41 pm

هشدار‌های عمومی
  • استفاده مجانی‌ از سرور کاسپین ، سایت ، انجمن و گیم سرور‌های کاسپین یک امتیاز است که از طرف سرور به شما اعطا شده است - این به این معنا نیست که حضور شما در سرور‌های کاسپین گارانتی شده و دائمی می باشد .
  • نقص هرگونه قوانین و سیاست‌های انجمن سرور کاسپین که در این قسمت شرح داده شده است منجر به مسدود شدن حساب کاربری شما در انجمن خواهد شد . ممنوعیت اعمال شده از طرف کارکنان سرور کاسپین بر حساب کاربری شما میتواند موقت یا همیشگی‌ باشد . حتی این ممنوعیت‌ها میتواند بر حساب کاربری داخل بازی شما هم اعمال شود ، پس این موضوع را جدی بگیرید - اینجا خانهٔ ما است و شما مهمان ما هستید ، این را از یاد نبرید .
  • قبل از اینکه به کارهای ابلهانه فکر کنید ، کامپیوترخود را خاموش کنید و به پیاده روی بروید و ۲۴ ساعت به خودتان زمان بدهید و خوب فکر کنید تا کاری انجام ندهید که بعدا بابت آن پشیمان شوید - اکثر اعضای سرور که حساب کاربری آنان برای همیشه مسدود شده است بعد از پشیمانی متوجه میشوند که توان کاری که انجام دادن چه بوده است .
  • ما بر این باور هستیم که سیاست‌های گیم سرور کاسپین کاملا واضح و بیانگر حساسیت ما بر این موضوعات می‌باشد .

گزارش کردن متخلفین
  • شما میتوانید با ارسال پیام خصوصی به مدیریت انجمن تخلف‌های صورت گرفته در انجمن که عضو‌های انجمن انجام داده اند را گزارش دهید ، به یاد داشته باشید که برای گزارش کسانی‌ که قوانینِ داخل بازی را رعایت نمیکنند باید از تیکتِ داخل بازی که برای ارتباط با گیم مستر است استفاده کنید ، به یاد داشته باشید که برای گزارش باگ‌های داخل بازی نیز از تیم اسپیکِ سرور کاسپین استفاده کنید . قسمت گزارشات انجمن فقط برای گزارش تخلفات داخل انجمن است نه مشکلات داخل بازی ، این را به یاد داشته باشید .
  • به هیچ وجه موضوع جدیدی ( پستِ جدیدی ) در رابطه با تخلف کارکنان سرور کاسپین ، نینجا کنندگان ، هکر‌ها ، کسانی‌ که از باگ‌های داخل بازی سؤاستفاده می‌کنن ، مشکلات داخلی‌ بازی و امثال این را باز نکنید ( پست نکنید ) ، انجمن برای بحث و گفتگوی دوستانه در رابطه با محتوای داخل بازی می‌باشد و حکم یک فضای مجازی اجتماعی را دارد ، انجمن کاسپین مکان تخلیه انرژی بچگانهٔ شما نیست .


هشدار , جدی بگیرید !!!

  • صبر ما در رابطه با سؤ استفاده و تخلفات در انجمن سرور کاسپین صفر می‌باشد ، پس سعی‌ نکنید صبر ما را امتحان کنید ، این به نفع شماست .
  • ممنوعیت‌های اعمال شده بر حساب کاربری شما از طرف کارکنان سرور کاسپین با در نظر گرفتن قوانینِ خاص و سخت سرور کاسپین انجام میشود ، زمان ممنوعیت های اعمال شده بر حساب کاربری شما بر حسب جرم و شدت تخلف شما تعیین می شود ، ادمین یا مدیر انجمن در صورتی‌ که صلاح بداند میتواند زمان ممنوعیت حساب کاربری شما را بیشتر یا دائمی کند .
  • در نظر داشته باشید که با هر تخلف شما در انجمن سرور کاسپین امتیاز منفی‌ برای شما در نظر گرفته میشود و هشدار به شما داده خواهد شد ، اگر این امتیاز‌های منفی‌ و هشدار‌ها را جدی نگیرید حساب کاربری انجمن و داخل بازی شما مسدود و در رابطه با زمان دائمی بودن یا موقت بودن آن تیمِ ادمینِ سرورِ کاسپین تصمیم خواهد گرفت .

جرایم

[quote]قوانین انجمن در روزهای آینده تکمیل خواهد شد[/quote]
I tell you this , for when my days have come to an end , you shall be King .

بازگشت به “آخرین اخبار”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان