راهنمای کلاس Hunter-MarksManship (PVE) :

MagisteR
پست: 3
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه اکتبر 26, 2017 4:50 am

راهنمای کلاس Hunter-MarksManship (PVE) :

پستتوسط MagisteR » پنج‌شنبه نوامبر 30, 2017 5:42 am

تصویر1. چرا Hunter را انتخاب می کنیم؟
2. انتخاب صفحه Talent مناسب
3. استت های Hunter و چگونگی اولویتها
4.گلایف های اصلی و فرعی و Gemming
5.انتخاب Work هیرو
6.Rotation های مختلف
7.نکات مهم و ضروری


1.چرا Hunter را انتخاب می کنیم؟ هیروی بسیار ساده برای شروع کردن و آشنا شدن با بازی Wow - لول آپ ساده و سریع -PVP بسیار جذاب ( دزدیدن kill بقیه در BG :lol: ) و داشتن مانور عالی در حین بازی

2.انتخاب صفحه Talent مناسب : برای هر raid بستگی به این موضوع دارد که در یک fight چقدر در Aspect of Viper در حال پرکردن مانای خود هستید اگر این زمان ناچیز بود از این Talent استفاده کنید.
تصویر

در غیر اینصورت از صفحه Talentحفظ مانا استفاده کنید که در آن از 2 عدد Rapid Recuperation استفاده شده که در حین روشن بودن باف Rapid Fire مانای خود را حفظ خواهید کرد. بنابراین زمان استفاده از Aspect of Viper خود را کاهش و DPS خود را افزایش می دهید.
تصویر

البته افرادی که Hit Rating بالایی دارند ( بیش از 8% ) می توانند به جای 3 عدد Focused Aim که Hit Rating و pushback را ارتقا می دهد از 3 عدد Improved Hunter`s Mark و از Glyph Hunter`s Mark استفاده کنند . در این صورت تقریبا 335 AP بطور ثابت وقتی Target شان Mark شده است به آنها اضافه خواهد شد . ( البته این تغییرات برای Boss هایی که به شما Pushback زیادی می دهند توصیه نمی شود. مانند : Bql , anoub , ... )

3.استت های Hunter و چگونگی اولویت آنها
البته که Fix کردن استت یک Hunter کار بسیار ساده ایست و در حالت کلی از چپ به راست می باشند : Hit (164) > Arp ( if > 800 ) > Agilty > Crit > Haste
یعنی اگر Armor penetration هیرو شما بدون Socket بیش از 800 است از اولویت بالا استفاده شود در غیر این صورت از socket زدن برای آن خودداری کنید .

4.گلایف های اصلی و فرعی و Gemming
گلایف های اصلی : [ Glyph of Serpent Sting] [ Glyph of Steady Shot] [ Glyph of Kill Shot ]
گلایف های فرعی : [ Glyph of Feign Death] [ Glyph of Revive Pet ] [ Glyph of Mend Pet ]

قرمز : ( if > 800 ) [ Fractured Cardinal Ruby ] یا ( if < 800 ) [ Delicate Cardinal Ruby ]
زرد : [ Deadly Ametrine ]
آبی : یک عدد [ Nightmare Tear ] بر روی بیشترین Socket bonus و Socket قرمز برای بقیه آنها

5.انتخاب Work هیرو : بهترین Work برای Hunter بدون شک Engineering است زیرا Enchant hand آن Haste را افزایش می دهد و یک Nitro boots برای افزایش سرعت شما به مقدار 100% در 5 ثانیه و یک چطر نجات + 23 تا Agilty را به هیروی شما اضافه می کند. باعث می شود که auto attack ( که در این هیرو damage اول بشمار می آید ) و Steady shot آن ( که معمولا به علت تعداد بالا damage دوم می شود ) بسیار ارتقا یابند.

برای Work دوم انتخاب بستگی به شما دارد که به دنبال چه هستید . آیا Burst قوی را به استت ثابت ترجیح می دهید یا بالعکس !؟ :?

اگر جواب Burst قوی بود پس Tailoring را انتخاب کنید و اگر استت ثابت بود Jewelcrafting را انتخاب کنید . ( خودم به علت fight های کوتاه گیلدم ( Liven heroes ) شغل Tailoring را ترجیح میدهم ! ) ;)

6.Rotation های مختلف
خوب می ریم سر اصل مطلب یعنی ROTATION !!!
قبل از شروع لطفا به این نکته توجه کنید !
نکته خیلی مهم : هیرو شما Hunter است پس از شما انتظار می رود که باف Trueshot Aura را همیشه روشن کنید و قبل از pull شدن هر mob یا boss از MD یا Misdirection بر روی تانک اصلی استفاده کنید و تمامی آنها را damage کنین تا aggrow شما به تانک اصلی منتقل شود .موضوع بعدی Aspect هست که البته هنوز برای خود من نیز پیش میاد که در حین Burst کردن روی Aspect of Viper ام !!! :mrgreen: پس این را هم چک کنید که روی Aspect of the dragonhawk باشین.

نکته مهم 2 : ماکروی Full CD شما Serpent sting را به همراه خود دارد پس نیازی به زدن دوباره آن نیست !

روش اول :
use full Cd macro > Aimed shot > Chimara shot > Readiness > Chimara shot > Aimed shot > Spam Steady shot > chimara Shot > Rapid fire > Aimed shot > Spam steady shot
روش دوم :
use full Cd macro > Aimed shot > Chimara shot > Readiness > 2x steady shot > chimara shot > 2x steady shot > Aimed shot >2x steady shot > Chimara shot > Full Cd > 2x steady shot > Aimed shot
روش سوم :
use full Cd macro >Aimed shot > Arcane shot > Chimara shot > Readiness > Aimed shot > Arcane shot > Chimara shot > Spam steady shot > Aimed shot > full Cd > Arcane shot > Chimara shot > steady shot

بین این روش ها خودم از روش اول استفاده می کنم به 4 دلیل : 1:ساده تر است . 2: Improved Steady shot رو همیشه به Chimara shot می دهد که damage خیلی زیادی دارد
3: برای AoE کردن بهتر کارایی دارد . 4: Arcane shot بصورت spell damage است و Crit پایینی دارد و همچنین مانای بیشتری مصرف می کند و شانس improved steady shot هم کاهش می دهد.
نحوه AoE کردن : اگر mob ها زیاد بودند اول از همه به آنها نزدیک شده و از misdirection + Explosive Trap استفاده می کنید و سپس از آنها فاصله گرفته و یک mob را Target کرده و به آن Auto attack می دهید و بر روی همه mob ها Volley می ریزید . ولی اگر تعداد mob ها کم بود یا هدف شما کشتن تدریجی mob ها به همراه Target تان بود از Rotation استفاده می کنید با این تفاوت که بجای Aimed shot از Multi shot و بجای Steady shot از Volley استفاده می کنید .

7.نکات مهم و ضروری

Chimara shot میتواند سمی که روی target وجود دارد را تمدید کند و 3 عملکرد مختلف را نیز بهمراه داشته باشد . اگر سم روی Target ما Serpent sting باشد 40% damage که این سم روی آن داشته را اعمال می کند و اگر Scorpid sting بود آن را disarm یا خلع سلاح میکند و اگر Viper sting بود از Target مانا را می کشد و به شما می دهد ( بسیار مناسب برای پر کردن مانا در fight هایی مانند : lady Deathwhisper و Kel`thuzad و ... )
ّ
Feign death می تواند مرگی ساختگی بوجود آورد تا target شما از دیگران برود و aggrow شما را نیز صفر میکند. 3> :D

چند ماکروی پر کاربرد :

ماکروی full Cd :

#showtooltip Rapid Fire
cast Rapid Fire/
cast !Kill Command/
cast Rabid/
cast Furious Howl/
cast Serpent Sting/
petattack/

ماکروی Chimara shot :

#showtooltip Chimera Shot
cast !auto shot/
cast Chimera Shot/
cast !Kill Command/
cast !silencing shot/
cast Rabid/
use 10/
run UIErrorsFrame:Clear()/

ماکروی Aimed shot :

#showtooltip Aimed Shot
cast !auto shot/
cast Aimed Shot/
cast !Kill Command/
cast !silencing shot/
cast Rabid/
use 10/
run UIErrorsFrame:Clear()/

ماکروی Steady shot :

#showtooltip Steady Shot
cast !auto shot/
cast Steady Shot/
cast !silencing shot/
cast Rabid/
use 10/
run UIErrorsFrame:Clear()/

ماکروی Tranquilizing shot :

#showtooltiip Tranquilizing Shot
target Shambling Horror/
stopattack/
cast Tranquilizing Shot/

امیدوارم این راهنما براتنون موثر بوده باشه اگر سوالی هم بی پاسخ مونده به من در بازی Whisper بدین خوشحال میشم کمکتون کنم

اسم هیروهای من : magisterr , Franticc

mahmoudlife
پست: 1
تاریخ عضویت: شنبه ژولای 21, 2018 6:56 am

Re: راهنمای کلاس Hunter-MarksManship (PVE) :

پستتوسط mahmoudlife » جمعه سپتامبر 14, 2018 8:01 am

سلام
خسته نباشی.ممنون ازت.
آموزش کامل و جامعی بود فقط جای چند نکته خالی بود.
نکته اول : روتیشن اول فایت بهتره که با aimed shot شروع بشه، به این دلیل که ترینکت هایی که به صورت خودفعال یا ورکی مثل tailoring فعال بشن و اتک پاور هیرو شما بسیار میره بالا و با توجه به اینکه لول serpent sting رابطه مستقیم با پاور شما داره توصیه میشه این روتیشن بکارگیری بشه :
aimed shot>full cd>serpent sting>chimera shot>rapid fire>readines>chimera shot>aimed shot>spam steady shot>
نکته دوم : هیچ وقت پوینت Focused aim و ازدست ندین چون هم هانتر باید pushback حفظ کنه هم میتونه بجای هیت در سوکت Agil , Arp تقویت کنه.


بازگشت به “Hunter”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان