Warlock Affliction

Shayan
پست: 8
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه آپریل 26, 2018 9:36 pm
محل اقامت: Tehran

Warlock Affliction

پستتوسط Shayan » پنج‌شنبه ژولای 12, 2018 1:38 pm

سلام دوستان در خدمتتون هستم.
تصویر
1-Spell Power
2-Haste Rating
3-Critical Rating
4-...
Hit Cap:300
Haste Cap:1200
1-ببینید اولویت اصلی Spell Powerهست و البته Haste Rating هم مثل دیگر تلنت ها مهم هست.
2-Warlock Afflictionهیرویی هست که بیشتر Damage زیر 20% باس هستش به خاطر لول[Drain Soul].
3-لول [Drain Soul] به صورتی هست که هرچی Dot های Shadow Damageروی تارگت بیشتر باشه Damageبیشتری میده.
تلنت خود را از عکس زیر بگیرید.
تصویر

طریقه سوکت زدن: سوکت های قرمز را : 23Spell Power+ و سوکت های زرد را نیز:+12Spell+10Haste و سوکت های آبی را:
12Spell+10Spirit+
و متا سوکت نیز: 21Critical Strike Raging+ and 3% Increased Critial Damage+
Glyphs:
[Glyph of Haunt]
[Glyph of Quick Decay]
[Glyph of Corruption] Or [Glyph of Life Tap]
نکته: با زدن[Glyph of Quick Decay]استیت Haste Rating شما رو زمان لول [Corruption] تاثیر داره به صورتی که هرچی Haste Rating شما بیشتر بشه تایمی که این لول نیاز داره تا Damage کامل خودش رو بده کم میشه یا با گفتاری دیگه تایم لول که کم میشه Dot هایی که به تارگت میزنه زمان کمتری میگیره و سریع تر Damage میده
Works:
Engineering
Tailoring

و اما بحث جذاب Rotation:
نکته:ببینید در اکثر باس ها Mob هس و جزیی از باس هستند در باس هایی که Mobدارند روی همه آنها لول [Corruption] میندازیم این کار درسته Aoeکردن هستش اما باعث فعال شدن تلنت های [Nightfall] و [Eradication] می شود که Damage تارگت اصلی را هم افزایش می ده.
توضیحات:این تلنت [Nightfall] کاری که می کنه با گرفتن 2Point آن بدون Cast لول [Shadow Bolt] می ده. در صورتی که لول [Corruption] روی تارگت باشه یا از لول [Drain Soul] استفاده کنید 4% شانس فعال شدن روی هر Damage که بده دارد.
توضیحات: این تلنت [Eradication] کاری که می کنه با گرفتن 3Point آن 20% Spell Casting Speed می ده. در صورتی که لول [Corruption] روی تارگت باشه 6% شانس فعال شدن روی هر Damage که بده دارد.
نکته: لول های [Unstable Affliction] و [Curse of Agony] از روی تارگت نپره در صورت پریدن آنرا دوباره بندازید.
نکته: لول [Corruption] در صورتی که روی تارگت باشه بعد از زدن لول های [Shadow Bolt] و [Haunt] و [Drain Soul] به صورت 100% Refresh میشه یعنی انگار دوباره انداختید.
نکته: لول [Haunt] اولویت داره و در صورت اماده شدن انرا بزنید.
نکته: در صورت بودن Druid Balanceدر Raid شما از نفرین [Curse of Agony] استفاده می کنید و در صورتی که Druid Balance در Raid شما نبود شما از نفرین [Curse of the Elements] نیز استفاده می کنید.
توضیحات: این تلنت [Death's Embrace] کاری که می کنه با گرفتن 3pointآن نیز لول [Drain Soul] شما بعد از Hp 20% تارگت که بگذره 30%بیشتر Damage میده و وقتی تارگت شما از 35% Hp بگذره لول های شما که Shadow Damageمی دهند 12% بیشتر Damage می دهند.
خوب Fight رو با لول [Haunt] شروع می کنیم و بعد از لول [Unstable Affliction] استفاده می کنیم و بعد لول [Corruption] را روی تارگت میندازیم و در صورت بودن Druid Balance لول [Curse of Agony] میندازیم و شروع به استفاده از لول [Shadow Bolt] می کنیم.
بعد از گذشتن تارگت از 20% Hp شروع به استفاده از لول [Drain Soul] می کنیم اما طبق نکته های بالا عمل می کنیم و هیچ یک از لول های ما نباید نپره.

امیدوارم مورد استفاده شما دوستان قرار بگیره
-ShayanRiZe-

بازگشت به “Warlock”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان